O nas

Nasza historia sięga 1988 roku, kiedy otworzyliśmy naszą pierwszą lodziarnię w Opolu pod marką Sopelek. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą pasję stając się obecnie producentem na skalę całego kraju. Od 2014 roku dostarczamy lody pod marką Prawdziwe Lody na terenie całej Polski oraz Europy.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło opracować nam sprawdzone receptury oparte o najwyższą jakość produktu. Posiadamy własne laboratorium do produkcji lodów metodą rzemieślniczą o pow. 1500 m2, będące prawdopodobnie największym zakładem w Polsce zajmującym się produkcją lodów w oparciu o pracę ludzkich rąk.

Tworzymy
lody od ponad
30 lat

Gwarancją jakości naszych lodów jest m. in. to, że w 2016 roku firma Karpiński Prawdziwe Lody została przyjęta do sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie działającej w ramach europejskiej sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

W sieci lodziarnio-kawiarni Prawdziwe Lody, dbałość o najwyższy poziom usług i miłą rodzinną atmosferę stawiamy na pierwszym miejscu. Doceniają to Goście, którzy odwiedzają nasze lodziarnie niezmiennie od ponad 30 lat.

Zapraszamy do naszych lokali.