Praca

Rekrutujemy
Dołącz do
naszego zespołu.

Zobacz oferty pracy

Poza najwyższą jakością produktów, filarem naszej firmy są ludzie, którzy wspólnie tworzą markę Prawdziwe Lody. Razem dbamy o przyjazną atmosferę w pracy i poza nią. Chcąc ciągle podnosić kwalifikacje naszych pracowników, stawiamy na szkolenia prowadzone przez doświadczonych specjalistów z sektora HoReCa.

Zobacz co możesz uzyskać.

Pracując z nami zyskujesz
  • stawkę podstawową + atrakcyjny system premiowy
  • zniżki na produkty Prawdziwe Lody
  • profesjonalne szkolenia
  • otwartą ścieżkę awansu
  • możliwość dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Rozwijaj się z nami.
Poznaj nasze środowisko pracy.

przyjazna atmosfera
Prawdziwe Lody, to firma rodzinna, która istnieje na rynku od ponad 30-stu lat. Wiemy, że zadowoleni pracownicy, to dobrzy pracownicy. Dlatego dbamy o to, aby atmosfera w pracy była zawsze pozytywna, a dobre relacje między pracownikami, współpraca i lojalność, składały się na sukces naszej marki.
Rozpoczynając pracę w Prawdziwych Lodach, personel przechodzi szereg profesjonalnych szkoleń, które pomagają stawiać pierwsze kroki w świecie gastronomii. Doświadczonym pracownikom zapewniamy doskonalenie zdobytej wcześniej wiedzy oraz poszerzenie jej o nowe umiejętności m. in. w zakresie zarządzania personelem, techniki aktywnej sprzedaży.
wdrożenie do pracy
rozwój zawodowy
Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, dlatego progres pracownika jest dla nas bardzo istotny. Personel posiada przejrzystą ścieżkę awansu, która prowadzi do stanowisk na szczeblu kierowniczym oraz możliwości otworzenia własnych punktów franczyzowych pod szyldem Prawdziwe Lody.

Zobacz gdzie możesz pracować

Wszystkie oferty pracy